ŞİRKETİMİZ;
NK Cephe; 17 yıllık Kayseri’de faaliyet gösteren ve dış cephe konusunda kendini kanıtlamış, Üçel Alüminyumun bir kolu olarak 2014 yılında kurulmuştur.
Şirketimizin kayseri de 1100 m² lik kendine ait, hertürlü alüminyum işlemeye müsait bir atöyle ve proje ofisi mevcuttur.
Ankara Saray ilçesinde de diğer atölyemiz ve Çankaya da proje ofisimiz mevcuttur.
Atölyelerimizde doğrama işleri ağırlıkla yapılırken büyük projelerde şantiye bazlı çalışmalarımız devam etmektedir.
Üretim ve uygulamalarda çalışan ekibimiz yıllar içerisinde elenerek bugüne ulaştıkları için işlerinde son derece tecrübeli ,özenli ve dikkatli çalışanlardır.
Projelerin mimari çizimlerinden yola çıkarak hazırladığımız tekliflerimiz saha ve şantiye ekibimizle inşaat sektörüne ayrı bir değer katmayı hedefliyoruz.
Diğer firmalardan farklı olarak işi en başından ele alıp teknik ekibimizle değerlendirdikten sonra yüklenici firmayla proje üzerinde tüm detay çalışmaları bitirip, şantiye de iş güvenliği ve diğer yasal prosedürlere bağlı ,sorunsuz işi teslim teslim edip, yüklenici firmayı dış cephe konusunda sıkıntısız ,sorunsuz bir iş ortaklığı gerçekleştiriyoruz.
ŞİRKET KURUCULARI
Şirket kurucusu Sayın Neslihan Irvana 1975 Ankara doğumlu olup Fizik Mühendisidir.
Üniversite bittikten sonra 6 Yıl Alman İlaç devi bir firmada Satış Temsilcisi olarak başladığı görevinden
2004 yılında Adana Bölge Müdürü iken kendi isteğiyle ayrılmıştır.
2004 yılından beri metal sektöründe üst düzey yöneticilik yapmıştır.
2012 den beri Alüminyum dış cephe konusunda çalışmalarına devam etmektedir.
Bir çocuk annesidir.NK Cephe Mimarlık

Adres: İvedik mah. 1495.cad. Arıkanlar Plaza 17/57    Yenimahalle Ankara Türkiye    Tel: +90 533 765 7412   E-mail: info@nkcephe.com.tr